Dołącz do nas!

Cześć! Siema! Czuwaj!

Odwiedzenie naszej strony to pierwszy krok ku niezapomnianej przygodzie! Chcesz, by po wakacjach rówieśnicy słuchali Twoich opowieści z otwartą buzią? Marzysz o umiejętnościach Beara Gryllsa, które oglądasz w „Szkole przetrwania”? Chciałbyś nawiązać przyjaźnie na całe życie? Nic prostszego. Zostań harcerzem. Bear Grylls też nim jest. Do Związku Harcerstwa Polskiego może wstąpić każdy, kto chce swoje życie przeżyć w niesamowity sposób.

Wyzwania

Związek Harcerstwa Polskiego – kim jesteśmy?

Jesteśmy największą w Polsce organizacją młodzieżową, liczącą ponad 92 tys. zuchów, harcerzy i instruktorów.
Naszym celem jest umożliwienie wszechstronnego rozwoju kogoś takiego, jak TY. Gwarantujemy Ci tyle przygód, tyle wspomnień, tyle umiejętności i tyle świetnej zabawy, o czym mało kto odważyłby się marzyć. I to wszystko w połączeniu z dynamicznie rozwijającym się światem!

Jeżeli zadałeś sobie pytanie, czy w Twoim mieście jest harcerstwo, już śpieszymy z odpowiedzią. Oczywiście, że jest! Właśnie znajdujesz się na stronie największego hufca w województwie świętokrzyskim, który działa na terenie Twojego miasta – Kielc.

Zapraszamy do Hufca ZHP Kielce-Południe!

Informacje o drużynach i zbiórkach odnajdziesz w zakładkach poniżej.

To co? Gotowy na przygodę? Czekamy na Ciebie!

JUST DO IT!