Komenda Hufca

peti 
Komendant Hufcahm. Piotr Wychowaniec

Adres e-mail:  Piotr.wychowaniec@gmail.com

Środowisko: Hufiec Kielce-Południe

Uwielbiam aktywny wypoczynek, piesze wędrówki, rejsy żeglarskie oraz krótkie i długie wycieczki. Bardzo cenię sobie kontakty z przyjaciółmi i znajomymi. W hufcu koordynuję działaniami komendy hufca, a w Radzie Naczelnej jestem członkiem komisji d.s. pracy z kadrą. Zawodowo pracuję w dziale Trade Marketingu Rovese S.A. 

 

niepok
Z-ca Komendanta Hufca  phm. Adam Niepokój

Adres e-mail: adam.niepokoj@gmail.com

Środowisko: Czarny Szczep

Odpowiadam za program Hufca. Lubię udowadniać innym oraz przede wszystkim sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Moją pasją jest bieganie – za jedno ze swoich największych osiągnięć uważam przebiegnięcie maratonu w 2015 roku. Na co dzień jestem studentem informatyki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

  

 
Z-ca Komendanta Hufca d.s. Organizacyjnych – phm. Sebastian Kucharz 

Adres e-mail: kucharzsebastian@gmail.com

Środowisko: SPO

 Student Budownictwa na Politechnice Świętokrzyskiej. Bardzo dobrze radzi sobie zarówno ze sprzętem, jak i z pracą wychowawczą. Lubi wspinaczkę oraz sporty ekstremalne. Jest dobry w kuchni – lubi też dobrze zjeść.

 

 

  

 magda
Członek Komendy Hufca d.s. Pracy z kadrą phm. Magdalena Wychowaniec

Adres e-mail: magdalena.wiechec8@zhp.net.pl

Środowisko: Czarny Szczep
 
 Obecnie jestem studentką 5. roku grafiki projektowej i reklamy.  W hufcu prowadzę Zespół Promocji i Informacji oraz jestem instruktorem Zespołu Kadry Kształcącej. Lubię poznawać nowe miejsca, podróżować i chodzić po górach. W wolnych chwilach zajmuję się rysunkiem i grafiką komputerową.

 

  

 
Skarbnik Hufca – pwd. Małgorzata Majka

Adres e-mail: malgorzata.stokowiec@gmail.com

Środowisko: Czarny Szczep 

W hufcu zajmuję się wszystkimi kwestiami związanymi z finansami. Uwielbiam górskie wędrówki i żeglarstwo, głównie ze względu na ograniczony zasięg sieci komórkowych w górach i na morzu Emotikon wink Absolwentka Finansów i Rachunkowości na SGH w Warszawie, obecnie pracuję jako analityk w dziale HR w Grupie Rovese.

 

 

 
Członek Komendy Hufca – phm. Katarzyna Hordziejewicz

Adres e-mail: k.hordziejewicz@gmail.com

Środowisko: BSDG

 Założycielka 7 KDZ „Dzielne Smoki”, wieloletni instruktor zuchowy, pełniła funkcję namiestnika zuchowego Hufca Kielce – Południe, obecnie członek komendy hufca. Prywatnie dyrektor prywatnego żłobka i przedszkola.

 

 

 
Członek Komendy Hufca – pwd. Weronika Dziedzic

Adres e-mail: wera02@gmail.com

Środowisko: Harcerski szczep Buki

Jestem studentką Politechniki Świętokrzyskiej, na kierunku Automatyka i Robotyka, a w harcerstwie drużynową 43 KDH. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze lub chodzę na basen. Lubię czytać książki, szczególnie reportaże i podróżować. 

 

 

 

 

 


 

dodał: Zespół Promocji