Rozkaz L. 2/2016

Związek Harcerstwa Polskiego                                                                                                         Kielce, 29.02.2016 r

Rozkaz L. 2/2016

3.3 Zwolnienia i mianowania drużynowych
3.3.1 Zwalniam z funkcji drużynowej 42KGZ „Gwiezdne Kociaki” dh. Aleksandrę Rak
Dziękuje za dotychczasową pracę.

3.3.2 Mianuję na funkcję drużynowego 42KGZ „Gwiezdne Kociaki” dh. Jakuba Stanka.
Informuję, że opiekunem gromady został phm. Adam Niepokój.
Życzę Druhowi powodzenia i licznych sukcesów w pełnieniu służby na nowej funkcji.

6.Harcerska Akcja Letnia i Zimowa

6.1 Zwolnienia i mianowania komendantów

6.1.1. Zwalniam hm. Milota Jakubowskiego z funkcji komendanta Zimowiska Zuchowego KABAT Hufca Kielce-Południe w Jaworzni, organizowanego w dniach 20-24.01.2016r.

6.1.2. Zwalniam hm. Wojciecha Wychowańca komendantem Zimowiska Narciarskiego Wędrowników 8KSDHiZ w Zakopanem, organizowanego w dniach 26-30.01.2016r.

Jednocześnie bardzo dziękuję za włożoną pracę w przygotowanie oraz zorganizowanie  zimowisk.

7.Mianowania instruktorów
7.2. Otwarcie próby na stopień przewodniczki/przewodnika
7.2.1 Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 01.02.2016r. otwieram próbę na stopień przewodnika druhowi Grzegorzowi Wróblewskiemu.

12.Pochwały, wyróżnienia, nagrody

12.1. Udzielam pochwały za przygotowanie i poprowadzenie dziewiątej edycji zimowego rajdu wędrowniczego „Czarny Szlak” druhowi pwd. Piotrowi Laczkowi oraz całej
8 Kieleckiej Drużynie Harcerzy im. Zawiszy Czarnego  „Czarna Ósemka”.

12.2 Udzielam pochwały wszystkim drużynowym działającym w Hufcu Kielce-Południe,
za terminowe opłacenie składek członkowskich.

hm. Piotr Wychowaniec