Rozkaz L. 3/2015

Związek Harcerstwa Polskiego                                                                                                         Kielce,  15.03.2015 r.

Rozkaz L. 3/2015

3.2. Zmiany organizacyjne
3.2.3. Zamykam okres próbny i przyjmuję w poczet drużyn hufca drużynę wędrowniczą działającą przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego. Nadaję drużynie numer i nazwę: 2 Kielecka Drużyna Harcerzy im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego. Gratuluję!
3.3.1. Mianuję dh. Adriana Janika drużynowym 2 KDH.

5. Szczepy, związki drużyn
5.3. Zwolnienia i mianowania w szczepach i związkach drużyn
5.3.1. Zwalniam z funkcji komendanta 8 Kieleckiego Szczepu Drużyn Harcerskich i Zuchowym im. Zawiszy Czarnego phm. Pawła Majkę. Bardzo dziękuję za wypełnioną służbę i życzę dalszych sukcesów w pracy instruktorskiej oraz życiu prywatnym i zawodowym.
5.3.2. Mianuję na funkcję komendanta 8 Kieleckiego Szczepu Drużyn Harcerskich i Zuchowym im. Zawiszy Czarnego phm. Adama Niepokoja. Życzę Druhowi satysfakcji, radości i sukcesów w pracy instruktorskiej na tak ważnej funkcji.

6. Harcerska Akcja Letnia i Zimowa
6.1. Zwolnienia i mianowania komendantów
6.1.1. Zwalniam phm. Katarzynę Hordziejewicz z funkcji komendantki Zimowiska Zuchowego Hufca, w Pińczowie, organizowanego w dniach 23-28.02.2015. Bardzo dziękuję Druhnie za wzorowe przeprowadzenie przedsięwzięcia oraz zmobilizowanie kadry do wspólnego działania.
6.1.2. Zwalniam phm. Adama Niepokoja z funkcji komendanta Zimowiska 8 KDH-ek i 8 KDH-y, w Białym Dunajcu, organizowanego w dniach 17-20.02.2015. Bardzo dziękuję Druhowi za wykonaną służbę.

12. Pochwały, wyróżnienia i nagrody
12.1. Udzielam pochwały i bardzo dziękuję wszystkim instruktorom i harcerzom, którzy zaangażowali się w organizację Zimowiska Zuchowego naszego hufca:
Dh. Adamowi Niepokojowi za pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia.
Dh. Ludwikowi Pisarskiemu za pomoc w organizacji sprzętu i opiekę nad zuchami.
Dh. Małgorzacie Stokowiec za rozliczenie zimowiska.
Dh. Jędrzejowi Pawlakowi i dh. Bartoszowi Władarzawi za zaplanowanie, przygotowanie i przeprowadzenie programu zimowiska.
Dh. Ewa Śmigaj za organizację kuchni.
Dziękuję druhnom i druhom odpowiedzialnym za opiekę nad dziećmi, realizację programu oraz każdą inną bardzo wartościową pomoc:
Aleksandra Karcz
Aleksandra Polesek