Rozkaz L. 7/2012

Związek Harcerstwa Polskiego                                                                                                              Kielce, 5.09.2012 r.

Rozkaz L. 7/2012

Druhny i druhowie!
Minęła kolejna Harcerska Akcja Letnia, jak zawsze jest to niezwykły czas dla harcerzy, drużyn i środowisk. Podczas obozów podsumowujemy pracę całoroczną i już myślimy o tym co zacznie się we wrześniu. Z pewnością przeżyliście wiele niezapomnianych przygód, nawiązały się nowe znajomości i przyjaźnie. Mam nadzieję, że taka forma wypoczynku pozwoliła wam odpocząć, nabrać sił i z nowymi pomysłami wkroczycie w kolejny rok harcerski. Przed nami nowe przygody, spotkania, wyjazdy i wyzwania. Wierzę, że jesteście na to gotowi.

Lepiej nie zaczynać, niż zacząwszy nie dokończyć.” Konfucjusz

6. Harcerska Akcja Letnia i Zimowa
6.1. Zwolnienia i mianowania komendantów
6.1.1. Zwalniam phm. Pawła Majkę z funkcji komendanta obozu 8 Kieleckiego Szczepu Drużyn Harcerskich i Zuchowych im. Zawiszy Czarnego „Czarny Szczep”, w miejscowości Zarzęcin nad Jeziorem Sulejowskim, organizowanego w dniach 07.07 do 27.07.2012 r.
6.1.2. Zwalniam phm. Macieja Stachurskiego z funkcji komendanta obozu Harcerskiego Szczepu „Buki”, w miejscowości Janów koło Częstochowy, organizowanego w dniach 07.07 do 22.07.2012 r.

hm. Katarzyna Sieradzan