Rozkaz L. 3/2012

Związek Harcerstwa Polskiego                                                                                           Kielce, 9.05.2012 r.

Rozkaz L. 3/2012

Druhny i druhowie

2.1. Zwolnienia w komendzie hufca
2.1.1. Na wniosek dh. phm. Magdaleny Lewickiej, zwalniam ją z funkcji członka komendy Hufca ZHP Kielce-Południe.

2.2. Mianowania w komendzie hufca
2.2.1 Mianuję pwd. Martę Bieniek na funkcję członka Komendy Hufca ZHP Kielce-Południe.
2.3.Powołanie i rozwiązanie sztabów, komisji, komend kursów
2.3.1. Zwalniam phm. Pawła Majkę z funkcji komendanta VII Zimowego Rajdu Wędrowników „Czarny Szlak” i dziękuję mu, a także wszystkim zaangażowanym w organizacje rajdu za wkład w promowanie naszego hufca i środowiska harcerskiego.

3.Drużyny
3.3.1. Na wniosek dh. phm. Magdaleny Lewickiej, zwalniam ją z funkcji drużynowej 43 KDH i dziękuję jej za dotychczasową pracę.
3.3.2. Mianuję na funkcję drużynowego 43 KDH dh. Macieja Rzepkę.

5. Szczepy, związki drużyn
5.3. Zwolnienia i mianowania w szczepach i związkach drużyn
5.3.1. Na wniosek dh. phm. Magdaleny Lewickiej, zwalniam ją z funkcji komendanta Harcerskiego Szczepu „BUKI” i dziękuję jej za dotychczasową pracę.
5.3.2. Mianuję pwd. Martę Bieniek na funkcję p.o. komendanta Harcerskiego Szczepu Buki.

7. Mianowania Instruktorów
7.2. Otwarcie próby na stopień przewodniczki/przewodnika
7.2.1. Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich Hufca ZHP Kielce – Południe z dnia 12.03.2012 r. otwieram próbę na stopień przewodniczki dh. Aleksandrze Karcz.

3. Inne
13.1. Na wniosek szefa szkolenia wędrowniczego kursu pierwszej pomocy przeprowadzonego w dniach16-18.03.2012r. i 30.03-01.04.2012r. w Kielcach, przyznaje odznakę „Ratownik ZHP” następującym druhnom i druhom:
Dh. Kinga Błaszczyk
Dh Mateusz Borowiec