Rozkaz L.12/2011

Związek Harcerstwa Polskiego                                                                                           Kielce, 21.12.2011 r.

Rozkaz L. 12/2011

Druhny i druhowie

W tym szczególnym czasie gdy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i kończy się kolejny rok chciałabym życzyć wam dużo spokoju, ciepła i bliskości w tych dniach. Żebyście dzięki Betlejemskiemu Światłu Pokoju dostrzegli moc światła które prowadzi nas w kolejny Nowy Rok pełen miłości, radości i szczęścia płynącego ze wspólnego przeżywania przygód na polu harcerskiej służby. Przekażcie z tym światłem najlepsze życzenia waszym rodzinom i bliskim.

1. Zarządzenia i informacje
1.2. Informacje
1.2.1. Informuję, że Kurs Zastępowych odbywający się w terminie od 30 września do 2 października 2011 r. w Szkole Podstawowej w Niestachowie ukończyli z wynikiem pozytywnym:
Szymon Duda
Aleksandra Dziedzic
Karolina Fąfara
Dawid Kurczyński
Karolina Łakomiec
Karol Moskal
Ania Nowak
Aleksandra Rak
Aleksandra Sławińska
Maciej Syska
Ania Urbańska
Gratuluję wszystkim druhnom i druhom.
Dziękuję za udział w kursie następującym druhnom i druhom:
Michalina Glińska
Emilia Grabka
Łukasz Jasiński
Kacper Tomaszewski

2.1. Zwolnienia w komendzie hufca
2.1.1. Zwalniam hm. Adama Rukata z funkcji szefa Zespołu Promocji i Informacji Hufca ZHP Kielce – Południe. Dziękuję druhowi Adamowi za dotychczasową pracę i wkład w rozwój naszego hufca oraz życzę satysfakcji w dalszej służbie instruktorskiej.
2.3. Powołanie i rozwiązanie sztabów, komisji, komend kursów
2.3.1. Powołuję na funkcję Szefa Organizacyjnego podczas Biwaku Drużynowych 2011 dh. pwd. Małgorzatę Stokowiec

12. Pochwały, wyróżnienia, nagrody
12.1. Udzielam pochwały phm. Milotowi Jakubowskiemu za przygotowanie i poprowadzenie Kursu Zastępowych dla harcerek i harcerzy naszego hufca. Dziękuję również kadrze tego kursu: druhnie Adriannie Adamskiej oraz druhom Sebastianowi Kucharzowi i Ludwikowi Pisarskiemu.
12.2. Dziękuję dh. pwd. Justynie Lech oraz całej 45 KDH za przygotowanie i przeprowadzenie tegorocznych obchodów VII Urodzin Hufca i Wieczorku Poezji Śpiewanej.

hm. Katarzyna Sieradzan