Rozkaz L.11/2010

Związek Harcerstwa Polskiego                                                                                                         Kielce,  03.11.2010 r.

Rozkaz L. 11/2010

Druhny i druhowie

Kolejny raz spotykamy się w gronie drużynowych na odprawie, żeby podsumować ostatni miesiąc działania i powiedzieć sobie co nas czeka w następnych. Miesiąc listopad to czas kiedy wspominamy tych co odeszli na wieczną wartę, miedzy innymi naszych bliskich, naszych poprzedników w gronie
harcerzy i instruktorów. Spoglądamy wstecz żeby pamiętać o tym czego dokonali dla lepszego jutra dla nich a lepszego teraz dla nas. 11 listopada będziemy obchodzić kolejną rocznice odzyskania niepodległości. Stańmy jak co roku z innymi mieszkańcami naszego miasta i regionu aby uczcić pamięć tych, którzy o nią walczyli. Dajmy świadectwo tego , że nasze harcerskie ideały to nie tylko słowa ale przede wszystkim działanie, służba, osobisty przykład.
12. Pochwały, wyróżnienia, nagrody
12.1 Udzielam pochwały druhnie hm. Aleksandrze Polesek (szefowi zespołu) za kierowanie i przeprowadzenie projektu AMICUS 2010 w naszym hufcu. Dziękuję że od wielu lat druhna poszerza horyzonty naszych harcerzy w dziedzinie poznawania kultury innych krajów.
12.2Udzielam pochwały druhowi hm. Wojciechowi Grzesikowi, phm. Katarzynie Hordziejewicz i pwd. Milotowi Jakubowskiemu za całą pracę jaką wykonali w czasie realizacji projektu „AMICUS 2010” a szczególnie za koordynowanie i kierowanie zespołami tego projektu. Mam nadzieję, że praca ta to nie ostatnie słowo w tego typu przedsięwzięciach, że dała wam wiele satysfakcji i zdobyliście koleje ważne doświadczenia.
12.2 Dziękuję za owocną pracę przy projekcie „AMICUS 2010” Marcowi Fontana, który już nie pierwszy raz działa w naszym hufcu i pomaga przy kolejnych projektach.
13. Inne
13.1. Przyznaje odznakę „Ratownik ZHP” następującym druhnom:
Darii Zielińskiej
Paulinie Chrusciel