Rozkaz L. 1/2009

Związek Harcerstwa Polskiego                                                                                                         Kielce,  12.01.2009 r.

Rozkaz L. 1/2009

5. Szczepy
5.3. Zwolnienia i mianowania w szczepach i związkach drużyn
5.3.1. Zwalniam z funkcji komendanta 8 Kieleckiego Szczepu Drużyn Harcerskich i Zuchowych im. Zawiszy Czarnego dh. hm. Krzysztofa Synowca, dziękuję mu za dotychczasową pracę.
5.3.2. Mianuję komendantem 8 Kieleckiego Szczepu Drużyn Harcerskich i Zuchowych im. Zawiszy Czarnego dh. phm. Pawła Majkę.
7.1. Zamknięcie próby na stopień przewodnika
7.2.1. Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich Hufca ZHP Kielce Południe zamykam próbę, przyznaję stopień przewodnika i dopuszczam do złożenia Zobowiązania Instruktorskiego dh. Milotowi Jakubowskiemu oraz dh. Dariuszowi Lachowskiemu.
12. Pochwały, wyróżnienia, nagrody
12.1. Udzielam wyjątkowej pochwały za wyjątkowe podejście to tematu sprzątania siedziby hufca i doprowadzanie posiadanej przez nas wanny do stanu używalności dh. Barbarze Komorniczak.

hm. Wojciech Grzesik