Rozkaz L. 2/2008

Związek Harcerstwa Polskiego                                                                                                         Kielce,  13.02.2008 r.

Rozkaz L. 2/2008

Wyjątki z rozkazu Komendanta Chorągwi Kieleckiej nr 1/08 z dnia 4 stycznia 2008 roku
3. Chorągiew
3.4. Mianowania na funkcje
3.4.1. Powołuję w skład Zespołu Kształceniowego Chorągwi następujące druhny i druhów:
….
phm. Piotr Wychowaniec – członek zespołu
14. Odznaka Kadry Kształcącej
14.1. Przyznanie Odznaki Kadry Kształcącej
14.1.1. Przyznaję Brązową Odznakę Kadry Kształcącej phm. Piotrowi Wychowańcowi z ZHP Hufiec Kielce Południe – nr 113/2008
14.2. Wygaśnięcie ważności Odznaki Kadry Kształcącej
14.2.1. Na wniosek Szefa Chorągwianego Zespołu Kadry Kształcącej podaję do wiadomości, że utraciły ważność Brązowe Odznaki Kadry Kształcącej dla następujących instruktorów:
Hufiec Kielce Południe:
… phm. Marcin Stochmal, hm. Zbigniew Kowalski, …

2.1. Zwolnienia w komendzie hufca
2.1.1. Na wniosek dh. phm. Jakuba Juszyńskiego, zwalniam go z funkcji członka komendy Hufca ZHP Kielce Południe.
2.3. Powołanie i rozwiązanie sztabów, komisji, komend kursów
2.3.1. Powołuję dniem 5 lutego 2008 roku Namiestnictwo Zuchowe. Mianuje namiestnikiem dh. pwd. Macieja Surgiela.
2.3.2 Powołuję w skład Zespołu Kadry Kształcącej dh. phm. Magdę Soprych.
2.3.3. Odwołuję ze składu Zespołu Kadry Kształcącej dh. phm. Jakuba Juszyńskiego.
2.3.4. Odwołuję dh. phm. Jakuba Juszyńskiego z funkcji redaktora naczelnego gazetki hufcowej „Południk”, jednocześnie zawieszam działalność gazetki.
7.2. Otwarcie próby na stopień przewodnika
7.2.1. Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich Hufca ZHP Kielce Południe z dnia 22.01.2008 roku, otwieram próbę na stopień przewodnika dh. Alicji Białek
7.4. Otwarcie próby na stopień podharcmistrza
7.4.1. Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich Hufca ZHP Kielce Południe z dnia 22.01.2008 roku, otwieram próbę na stopień podharcmistrza dh. pwd. Marcinowi Pawelcowi
7.5. Przyjęcie w poczet instruktorów
7.5.1. Z dniem 3 lutego 2008 roku przyjmuję przewodniczkę Magdalenę Lewicką w poczet instruktorów ZHP
13. Inne
13.1. Zwalniam z funkcji Szefa Zespołu Ratowników ZHP Hufca Kielce Południe dh phm. Anitę Stradowską.
13.2. Mianuję Szefem Zespołu Ratowników ZHP Hufca Kielce Południe dh. pwd. Katarzynę Pasek.

hm. Wojciech Grzesik