Rozkaz L.10/2007

Związek Harcerstwa Polskiego                                                                                                         Kielce,  05.09.2007 r.

Rozkaz L.10/2007

6. Harcerska Akcja Letnia i Zimowa
6.2. Zwolnienia komendantów
6.1.1.Zwalniam phm. Adama Rukata z funkcji komendanta obozu hufca, w Kostkowicach k/ Zawiercia, organizowanego w dniach 30 czerwiec – 15 lipiec 2007 rok.
6.1.2. Zwalniam dh. phm Emila Misztala z funkcji komendanta reprezentacji hufca na Zlot ZHP w Kielcach.
7.1. Zamknięcia próby na stopień przewodnika
7.1.1. W związku z decyzją Komisji Stopni Instruktorskich Hufca ZHP Kielce Miasto z dnia 28.06.2007 roku, zamykam próbę, przyznaję stopień przewodniczki i dopuszczam do złożenia Zobowiązania Instruktorskiego dh. Katarzynę Woźnicką.
7.5. Przyjęcie w poczet instruktorów
7.5.1. Z dniem 14 lipca 2007 roku przyjmuję przewodniczkę Małgorzatę Bieniek oraz przewodnika Wojciecha Sieradzana w poczet instruktorów ZHP.
7.5.2. Z dniem 19 sierpień 2007 roku przyjmuję przewodniczkę Agnieszkę Skrobacką, Katarzynę Woźnicką, oraz przewodnika Łukasza Kortyzona i Marcina Pawelca w poczet instruktorów ZHP.
9. Przydział służbowy
9.3. Zmiana przydziału służbowego
9.1.1 Przydział służbowy do Hufca ZHP Kielce Południe otrzymują instruktorzy:
hm. Adam Massalski
phm. Grzegorz Sierak
12. Pochwały, wyróżnienia, nagrody
12.1. Dziękuję całej kadrze instruktorskiej i wszystkim funkcyjnym, za zaangażowanej i wzorową organizację Harcerskiej Akcji Letniej. Szczególnie dziękuję dh. phm. Adamowi Rukatowi.

hm. Wojciech Grzesik