Rozkaz L. 4/2006

Związek Harcerstwa Polskiego                                                                                                         Kielce,  28.03.2006 r.

Rozkaz L. 4/2006

1. Informacje
Podaję do wiadomości wyniki wyborów delegatów na Zjazd Chorągwi Kieleckiej, delegatami zostali:
– phm. Jakub Juszyński
– pwd. Maciej Stachurski
Jednocześnie przypominam, że z racji pełnionych funkcji delegatami na ww. zjazd, są również:
hm. Wojciech Grzesik
phm. Katarzyna Pawlusek
2.3. Powołanie i rozwiązanie sztabów, komisji, komend kursów
2.3.1. Zatwierdzam hufcowy kurs zastępowych jednocześnie powołuję komendę kursu w składzie:
– phm. Katarzyna Sieradzan – komendant
– dh. Agata Sieradzan – kwatermistrz
– dh. Ewa Obara – oboźny
– phm. Katarzyna Pawlusek – członek
7.2. Otwarcie próby na stopień przewodnika
7.2.1. Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich otwieram dh. Ninie Lenartowicz próbę na stopień przewodnika.
12. Pochwały, wyróżnienia, nagrody, kary
Udzielam upomnienia:
– przewodniczącemu Kręgu Akademickiego dh. Karolowi Zapale
za nie zebranie składek członkowskich za pierwszy kwartał, oraz nie zebranie opłaty na działalność hufca. Jednocześnie przypominam, że zgodnie z uchwałą Komendy Hufca brak opłaconych składek skutkuje brakiem zgody na organizację lub udział w imprezach wyjazdowych.

hm. Wojciech Grzesik