Rozkaz L.13/2005

Związek Harcerstwa Polskiego                                                                                                         Kielce,  03.12.2005 r.

Rozkaz L. 13/2005

Dziś obchodzimy urodziny. Dokładnie rok temu, odbyły się pierwsze wybory władz Hufca. Wybraliśmy Komendanta, Komendę oraz Komisję Rewizyjną. Rozpoczęła się mozolna praca. Budowaliśmy struktury, urządzaliśmy siedzibę, tworzyliśmy stronę internetową, a przede wszystkim poznawaliśmy się. Dziś widać pierwsze efekty. Jesteśmy mocnym, zwartym organizmem, który potrafi szybko i sprawnie działać. Jednostką, która ma przed sobą przyszłość.

Wyjątki z rozkazu komendanta chorągwi L. 19/05 z dnia 29 listopada 2005 r.
5.1.1. Na wniosek Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 24 listopada br. Zamykam próbę i przyznaję stopień harcmistrza dh. phm. Wojciechowi Grzesikowi.
15. Udzielam pochwały drużynie reprezentacyjnej z Hufca ZHP Kielce Południe za udział uroczystościach związanych z obchodami 87 rocznicy Odzyskania Niepodległości.
3.2. Przyjmuję w skład Hufca Kielce Południe 9 KDH, potwierdzam pełnienie funkcji drużynowej przez dh. trop. Katarzynę Jakubczyk.
3.3.1. Zwalniam z funkcji drużynowego 51 KDH dh. Macieja Rzepkę
3.3.2. Mianuję p.o. drużynowego 51 KDH dh Dariusza Lachowskiego