Poznaj skład zespołu

 

12498500_1000154243377055_553356190_n


phm. Daria Zielińska 
– szef zespołu

Adres e–mail: d.zielinska@zhp.net.pl

Środowisko: Czarny Szczep

Obecnie jestem studentką 3 roku Biotechnologii Medycznej w Łodzi oraz 2 roku Technika weterynarii. W hufcu należę do zespołu kadry kształcącej, natomiast w szczepie jestem przewodniczącą kręgu instruktorskiego oraz przewodniczącą KSW. Wolne chwile, a jest ich bardzo mało, spędzam z najbliższymi i przyjaciółmi. Uwielbiam góry, żagle i podróże w nowe miejsca.

 

bez-nazwy


pwd. Karolina Łakomiec 
– instruktorka zespołu

Adres e–mail: karolina.lakomiec@zhp.net.pl

Środowisko: Czarny Szczep

Od pierwszych chwil dołączenia do Związku Harcerstwa Polskiego pokochałam pracę z zuchami. Ciągle sprawia mi to dużo radości. Byłam drużynową 32 KGZ „Odlotowe Pszczółki”. Można powiedzieć, że to dzięki byciu harcerką wybrałam swój przyszły zawód. Obecnie studiuję Logopedię Ogólną i Kliniczną na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Moją pasją jest jazda konna. Podobno zaraził mnie tym mój pradziadek. Należę do zespołu Wołosatki, w którym śpiewam i zajmuję się konferansjerką. Nie wyobrażam sobie wakacji bez wyjazdu w góry. Jestem bardzo otwartą i aktywną osobą, lubię odkrywać to co mi jeszcze nieznane.

 

bez-nazwy-2


pwd. Anna Jachowicz 
– instruktorka zespołu

Adres e–mail: anna.jachowicz@zhp.net.pl

Środowisko: SPO

Uśmiech, który widać na zdjęciu to pierwsza rzecz, którą można zobaczyć, gdy się mnie poznaje. Od kiedy rozpoczęłam harcerską przygodę, nie przestaję się uśmiechać! Jestem drużynową 41 KDH, ale również zastępcą komendanta Szczepu Pikującego Orła ds. programowych. Prywatnie jestem na pierwszym roku medycyny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Lubie podróżować i odkrywać nowe miejsca, ale i wracać do miejsc bardzo dobrze mi znanych. Z tego względu co roku staram się odwiedzić jedno nowe miejsce i jedno całkiem znane, które znalazło miejsce w moim sercu. Nie wyobrażam sobie życia beż jazdy na nartach, uprawiam ten sport od 17 lat!

 


 

dodał: Zespół Promocji