8 KDH-y im. Zawiszy Czarnego

Męska drużyna wędrownicza działająca przy Zespole Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej.

Drużynowy

pwd. Piotr Laczek

W harcerstwie działa już 19 lat; od samego początku związany z „Czarnym Szczepem”. Obecnie student IV roku reżyserii muzycznej na Wydziale Reżyserii Dźwięku na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Realizator dźwięku, kompozytor, aranżer, pianista i gitarzysta. Członek Harcerskiego Zespołu Wokalno-Instrumentalnego „Wołosatki”, z którym koncertował w całej Polsce, oraz m.in. w Chinach, Niemczech, Rosji, Słowacji, Belgii. Pasjonuje się sportami zespołowymi, w szczególności siatkówką, oraz górami w każdej postaci – turystyka piesza, narciarstwo zjazdowe. W harcerstwie: członek Kapituły Stopni Wędrowniczych Czarnego Szczepu, oraz Czarnego Kręgu Instruktorskiego.

Kontakt: