3.11.2015

W czwartek 5.11.2015 o godzinie 20:00 odbędzie się WEBINAR kursu podharcmistrzowskiego „w Chmurach”. Do uczestnictwa w tym wydarzeniu chcielibyśmy zaprosić instruktorów chorągwi min. w stopniu podharcmistrza. Na webinar można zgłaszać się do środy do 22:00 na adres mailowy zkk@kielecka.zhp.pl. W zgłoszeniu powinny pojawić się następujące informacje: Imie nazwisko, stopień, hufiec. Zgłoszenie instruktorzy otrzymają w mailu zwrotnym link do pokoju webinarowego.

Co się będzie działo na webinarze?

– harcerskie przywództwo – jacy powinni być instruktorzy, aby zapalać innych instruktorów

– harcerska metodologia zarządzania projektami

– projektowa e-komunikacja

– cykl życia projektu

Udział w wydarzeniu jest oczywiście bezpłatny.

*Webinar – popularna forma e-learningowa. Trener i uczestnicy spotykają się w wirtualnym pokoju i wspólnie pracują przez 1-2 godzin nad określonym tematem. Webinar łączy w sobie możliwość oglądania, słuchania i bieżącej komunikacji z trenerem.
Pokoju webinarowego użycza firma STUGO.pl